Akcija!

Debesėlis

10,00 23,33 

Iš žemiau pateikiamų variantų pasirinkite norimą padėklo spalvą, rankenos tipą bei medžiagą iš kurios pagamintas padėklas.

Išvalyti
Produkto kodas: DEBESĖLIS Kategorija:

Aprašymas

Modelis “DEBESĖLIS” yra unikaliausias ir žaismingiausias mūsų gaminamas padėklas. Debesėlio forma padėklui suteikia žavingo žaismingumo, todėl padėklas palaikys ne tik kompiuterį, bet ir gerą nuotaiką kiekvieną dieną! Šio modelio padėklai turi pailgą rankeną patogiam paėmimui arba apvalią rankeną indelio su gėrimu įstatymui.

Padėklo modelio “DEBESĖLIS” duomenys:

MedžiagaSvoris
kg
Strois
cm
Ilgis
cm
Plotis
cm
Medis1.41.86040
Laminuota
fanera
0.90.96040
HPL 6 mm1.20.66040
HPL 8 mm1.60.96040

Padėklas yra nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienuose namuose, kuriuose yra nešiojamas kompiuteris. Padėklas yra kiek didesnis už kompiuterį, todėl šalia kompiuterio visada tilps pelė, mobilus telefonas, išorinis hdd diskas, rašiklis ir daug kitų darbui reikalingų atributų. Modeliuose su apvalia rankena, saugiai įsistatys ir stiklinė su gėrimu.

Padėklas naudotojui sukuria ergonominę darbo aplinką, o nešiojamas kompiuteris apsaugomas nuo neteisingos eksploatacijos dirbant ne prie stalo. Kompiuteriui užtikrinamas tinkamas ventiliavimas, dėl to kompiuteris nenaudoja papildomų resursų aušinimui, dirba tyliau ir našiau.

Padėklas puikiai pritaikomas įvairiose gyvenimo ir darbo srityse. Padėklą galima panaudoti valgant, rašant, piešiant, ką nors konstruojant ir pan. Dėl savo plataus panaudojimo galimybių šis daiktas tikrai bus vienas dažniausiai naudojamų daiktų jūsų namuose.

Gaminame padėklus iš šių medžiagų:

Mediniai padėklai. Gaminami iš lietuviškos aukštos kokybės klijuotos pušies, uosio arba beržo. Kadangi medžio juostelės yra stipriai suklijuotos tarpusavyje, padėklas yra labai patvarus, ir nors tai natūralaus medžio gaminys, padėklas nesikraipo ir neskilinėja. Padėklas padengtas vandens pagrindu pagamintu beicu, suteikiančiu padėklui spalvą, bei vandens pagrindu pagamintu ypač atspariu trinčiai pusiau matiniu laku. Medinis padėklas yra 18 mm storio ir apie 1.4 kg svorio.

Laminuotos beržo faneros. Dėl aukštos kokybės laminuoto paviršiaus padėklas yra atsparus drėgmei, neįsigeria nešvarumai, lengvai valosi. Padėklai iš laminuotos faneros yra 9 mm storio ir apie 0.9 kg svorio. Tai lengviausias mūsų gaminamas padėklas.

HPL 6 ir 8 milimetrų storio. HPL, tai labai aukštam slėgyje suslėgtas medienos medžiagų gaminys, iš išorės padengtas labai tvirtu laminatu. Pasižymi ypatingu tvirtumu ir atsparumu aplinkos poveikiui, atsparus vandeniui. Dėl didelio medžiagos tankio padėklas yra iki 20-30 % sunkesnis nei padėklai iš kitų medžiagų, tačiau dėl tvirtumo savybės yra 2-3 kartus plonesnis nei pvz., mediniai padėklai. 6 mm HPL dažniausiai naudojamas eksterjero darbams (pvz., išorinėms sienoms dengti), atsparus saulės poveikiui, drėgmei. 8 mm HPL dažniausiai naudojamas interjero darbams (pvz., virtuvės sienoms, laboratorijų stalų stalviršiams gaminti), atsparus daugeliui buityje naudojamų medžiagų poveikiui.


 

Užduokita klausimą apie padėklą “DEBESĖLIS”

 

Papildoma informacija

Svoris2 kg
Išmatavimai60 × 40 × 2 cm
Medžiaga

HPL 6mm, HPL 8mm, Laminuota fanera, Medis

Spalva

Balinta, Juoda, Mėlyna (Navy Blue), Pilka (Grigio Cenere), Raudonmedžio, Šviesiai ruda, Tamsiai ruda

Rankena

Apvali, Pailga