Pristatymas

Užsakymo tvirtinimo metu pirkėjas turi galimybę pasirinkti iš keletos pristatymo būdų:

1. Atsiimsiu pats. Pristatymo kaina – 0 EUR. Tik Vilniuje. Prieš pasirinkdami šį būdą pirmiau susisiekite su pardavėju dėl tokios galimybės. Paskambinkite +370 618 06416 arba parašykite el.laišką.

2. Pristatymas į OMNIVA paštomatą. Pristatymo kaina – 2,5 EUR. Atsiskaitymo metu pirkęjas į pastabų lauką turi įrašyti konretaus paštomato adresą. Paštomatų sąrašą galima rasti OMNIVA puslapyje.

3. Pristatymas į LP EXPRESS paštomatą. Pristatymo kaina – 3,2 EUR. Atsiskaitymo metu pirkėjas į pastabų lauką turi įrašyti konretaus paštomato adresą. Paštomatų sąrašą galima rasti LP EXPRESS puslapyje.

4. Padėklas siunčiamas kaip paprastas siuntinys per Lietuvos paštą. Pristatymo kaina – 2,7 EUR. Siuntinys siunčiamas pirkimo metu nurodytu gavejo adresu.

5. Pristatymas per siuntų tarnybą (DPD). Pristatymo kaina – 6 EUR. Siuntinys siunčiamas pirkimo metu nurodytu pristatymo adresu.

Prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d. nuo apmokėjimo gavimo. Visais atvejais pristatymo kaina galioja vienam perkamo padėklo vienetui.

Jei norima, kad padėklas būtų išsiųstas į užsienio valsybę, priėš perkant būtina susisiekti su pardavėju ir sutarti dėl tokios galimybės bei konkrečios kainos. Paskambinkite +370 618 06416 arba parašykite el.laišką.

Jei prekių krepšelyje nesimato pristatymo būdų pasirinkimo, pirmiau suveskite mokėtojo ir pristatymo adresą.

Dėl detalesnės informacijos visada galite kreiptis:

  • el. paštu,
  • telefonu: +370 618 06416,
  • arba pateikti paklausimą užpildydami šią formą:

8 + 10 =